Vagyunk az ifjú gárda. Emlékezések az ifjúmunkás mozgalomra. 1900-1944. Szerk.: Lányi Ernőné. Bp., 1957, MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete-Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. A borító Háy Károly munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.