Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, [1941], Magyar Történelmi Társulat (Franklin-ny.). 276 p. Kiadó félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Molnár Tamás et al.: A magyar Szent Korona és a Szentkorona-tan az ezredfordulón. Bp., 1999, Szent István Társulat, 391 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ragasztásnyommal, egyébként jó állapotban.
Zolnai Béla: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Életrajzok. Bp., [1942], Franklin-Társulat, 1 t. (címkép) + 224+(4) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.