Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 20

17109.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kulik, Jakob Philipp: Lehrbuch Der Höheren Analysis. I. Band: die Algebra enthaltend. Prag, 1843, Kronberger und Rziwnatz, I-II, V-XVIII, 388 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, volt könyvtári példány, foltos lapokkal, hiányzó címlappal.
17110.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17111.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Felső Eöri Cseresnyés Sándor: A hallás élőműszereiről, hallásról, ezeknek bajaoról s orvoslásáról. Reprint kiadás! Veszprém, 1852. Számmer Alajos. Kiadói papírkötésben
17112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herman Ottó: Természeti képek, válogatott írások. Magyar Könyvtár. Bp., 1959., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Megjelent 3100 példányban.
17113.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db könyv: Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kissé sérült gerincű papírkötésben, borítón régi szám feljegyzéssel, címlapon eltávolított címke maradványaivasl és régi szám feljegyzéssel borító hátoldalán és utolsó lapok alján szöveget és rajzokat nem érintő égésnyomokkal. + Dr. Cserey Adolf: Az állatok természetrajza. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 134-135. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 158+2 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, hiányzó előzéklappal.
17114.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17115.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fejezetek a magyar endokrinológia történetéből. Szerk.: Rácz Károly, Tóth Miklós. Bp., 2012, Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés.
17117.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17118.

Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17119.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17120.

Kikiáltási ár:
800 Ft
29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft