Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 16

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kötésen sérülésekkel.
16561.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
13
vitéz Raics Károly: Vitézi lélek; Székesfehérvár, 1926. Szerzői (Csitáry G. Jenő) 40p. Kissé sérült papírkötésben
16562.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lélek a háborúban. Balázs Béla honvédtizedes naplója Divéky József rajzaival. Gyoma, 1916, Kner Izidor. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16563.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hollósy-Kuthy László: Don, Torda, Kárpátok. Háborús szerepléseim és élményeim. hn., én., Gilde Verlag. Kiadói papírkötés.
16564.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
16565.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban. Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16566.

Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. "Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban." Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 4+320 p. + XVI (Fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült kötéssel, néhány kissé foltos lappal.
16567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16569.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi csoportja, 64 p. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval és lapokkal, egérrágott.
16572.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft