Könyvek: Jog

Tételek száma: 13

Nicolai Hieronymi Gundlingii J.C. Jus naturae ac gentium: connexa ratione novaque methodo elaboratum et a praesumtis opinionibus aliisque ineptiis vacuum. Magdeburg, 1736. Renger. 528 p. Korabeli fél pergamen kötésben, enyhén sérült
15610.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17
Tisza Kálmán: Parlamenti felelős kormány és megyei rendszer. Pest, 1865, Ráth Mór. Fűzve, kiadói papírborítékban, borító szélein kis gyűrődéssel.
15611.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa Operatum Juridicum et Codicem de Delictis atque Codicem Cambio-Mercantilem depromptae. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 26 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15612.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1832 Reflexiones circa operatum in commercialibus excelsae regnicolaris deputationis per deputationem i. comitatus Nittriensis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 22 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15613.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa opinionem exelsae regnicolaris deputationis in ecclesiasticis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 6 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15614.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. A kir. curia és a kir. ítélőtáblák döntéseinek rendszeres gyűjteménye. VI. kötet. Tárgymutató, döntvények mutatója, névmutató, tartalommutató az I-V. kötethez. Bp., 1896, Grill Károly, (4)+376+(4) p. Aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincnél sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15615.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok. IX. Szerk:: Gödöny József. Bp., 1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1300 példányban.
15616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Borpárlat és gyümölcspálinka. Szerk.: Keller Miklós. Bp.,1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15617.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15618.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15619.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15621.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft