Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok. I-II. köt. Bukarest, 197... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Kelemen-Lajos-Muveszettorteneti-tanulmanyok-I-II-kot-Bukarest-1977-1982-Kriterion-Feket~II2549118
2549118
16718
410
Books: Architecture, Art
Leírás: Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok. I-II. köt. Bukarest, 1977-1982, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert