16705.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
26
Hermann Vogel - Album. München, (cca 1896), Braun & Schneider. Hermann Vogel szövegközi és egészoldalas illusztrációival. Német nyelven. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé szakadt, foltos lapokkal.