Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 191

Nátyi Róbert, Sinkó István (szerk.): Szabados Árpád. Szeged, 2020, Szabadtéri Játékok. 263p. Fekete-fehér és színes képekkel, Szabados Árpád (1944-2017) műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sík Csaba: A Vass-gyűjtemény / The Vass Collection. Bp., 1998, Art V Premier. 262p. Barcsay Jenő, Korniss Dezső, Bak Imre, Konok Tamás, Fajó János, Maurer Dóra, Kassák Lajos, Nádler István és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16652.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Scheiber Hugó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16653.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), hiányos (7db ofszet) Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, sérült.
16654.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16655.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Várady József: Tiszáninnen református templomai. Debrecen, 1989, kn/nyn. Kiadói kartonált papírkötés.
16656.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.
16657.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16658.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16659.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A fordulat évei. 1947-1949. Politika, képzőművészet, építészet. Szerk.: Standeisky Éva, Kozák Gyula, Pataki Gábor, Rainer M. János. Bp., 1998., 1956-os Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
16662.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft