Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Bp., Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, Basch Árpád belső borítójával, kopottas állapotban.
17314.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17315.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyermekruhák. Mit készíthetünk maradékból, alakításból. Szerk.: Faragó Ilona. Bp., (1953), Könnyűipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé gyűrött, foltos lapokkal.
17316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17317.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17318.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1300/1111.) példány.
17319.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Új anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeállította: Babits Mihály. (Bp.), 1932, Nyugat (Hungária-ny.). 157 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
17320.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gervai Béla: A magánkisipar a gazdaságirányítás új rendszerében. A szerző által dedikált példány. Bp., 1972., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
17321.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hauff meséi. Fordította Dávid Margit. Bp., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, címlap nagyrészt kiszakadva, viseltes állapotban.
17322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ő a Soros! Aki kérdez: Krisztina Koenen. Bp., 1994, Ab ovo. 180 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szepes Mária: A vörös oroszlán. I-II. köt. Kozmosz fantasztikus könyvek. Bp., 1984, Kozmosz Könyvek. A borító Panner László munkája. Kiadói papírkötés.
17324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fekete István-Nagy Domokos Imre: Magasles. Matyikó Tibor illusztrációival. Bp., 2002., Új Ember. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft