Metszetek

Tételek száma: 53

cca 1830 Az akkor friss találmánynak számító vasút bemutatása a magyar közönségnek. Rézmetszet. megjelent Schmid Antal: Fillértár mindennemű közhasznú isméretek terjesztésére / cca 1830 The fresh invetion the railway. Copper plate engraving 48x14 cm
10603.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1750 Illusztráció A Garden of Celebrated Japanese and Chinese Paintings c. könyvből, fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapon apró foltokkal, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 20x32,5 cm
10604.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1750 Illusztráció A Garden of Celebrated Japanese and Chinese Paintings c. könyvből, fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 20x32,5 cm
10605.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1723 Prospect des Sallons in der mitten von der Orangerie zu Charlottenburg, rézmetszet, (in: Theatrum Europaeum), kis szakadásokkal, javított, hajtott, 34x43 cm
10606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta madarakkal, 12 db, színes litográfiák, közte szakadt, foltos, 32x42 cm
10607.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta hüllőkkel,8 db, színes litográfiák, közte szakadt, foltos, 32x42 cm
10608.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta halakkal, tengeri emlősökkel, 12 db, színes litográfiák, 32x42 cm
10609.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes élővilágos metszet tétel, 6 db, bogarak, pillangók, kagylók, tintahalak, ...stb, színes litográfiák, közte szakadt, sérült, 32x42 cm
10610.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus heliogravűr, kézzel színezett, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 21,5x20 cm
10611.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
1870-1890 Vegyes metszet tétel, 2 db: Milánói dóm, St. Márk bazilika Velencében, paszpartukban, 8x14 cm és 9x14 cm
10612.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1850-1870 Vegyes metszet tétel, 3 db: Liebenstein und Sternberg romjai, Andernach, Raibl und der Fünfspitz, acélmetszetek, paszpartukban, közte foltos is, 12x17 cm és 19x28 cm közötti méretben.
10613.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1896 Ékítmények I-IV., litografáltak, Bp., Pallas Nagy Lexikona, 23x31 cm
10614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft