Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2547145
10207
410
Monori Kovács Jenő (?-?): Hegyvidéki táj, 1924. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 22×29,5 cm 2314478
10208
410
Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm 2549090
10209
410
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Akt és más tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, 28,5×28,5 cm 2549119
10210
410
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Siratás. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lapszéli apró lyukakkal, 22×24,5 cm 2549107
10211
410
Muhits Sándor (1882-1956): Káin és Ábel. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, hajtásnyomokkal, 30×24 cm 2549102
10212
410
Muhits Sándor (1882-1956): Aratók. Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 30×24 cm 2192875
10213
410
900
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Leányfej és Támaszkodó. Ceruza, papír, jelzett, 30x21,5 és 43x30,5 cm 2192983
10214
410
Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén, papír, jelzett, 63x45 és 70x50 cm 2192890
10215
410
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm 2533402
10216
410
40000
Nagy Gábor György (1966-): Óriás árnyéka, 2021. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 50x70 cm 2492622
10217
410
Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm 2433307
10218
410
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft