Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2546079
10123
410
Hertay Mária (1932-2018): Szegfű. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40×17 cm 2549787
10124
410
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 36x21 cm. 2549845
10125
410
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/40). 2494087
10126
410
Hincz Gyula (1904-1986): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett, 9×19,5 cm 2502577
10127
410
Hoffmann Antal (1895 - ): Csendélet . Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 82x60 cm 2521777
10128
410
24000
Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet. Olaj karton. Jelzett. Dekoratív, régi, sérült fa keretben, 47x71 cm 2547037
10129
410
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, számozott (22/25), lapszéli törésnyommal, 23×23 cm 2547788
10130
410
Horváth Iván (1935-): Hegyvidéki táj, 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 15,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2546996
10131
410
Igaly József (1905-1980): Kanyargós út. Akvarell, papír, jelzett, 36×53 cm 2546090
10132
410
Iván Szilárd (1912-1988): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, középen hullám nyom, 15×9 cm 2546119
10133
410
Jármer Ferenc (?-?): A bürü. Olaj, kartonra kasírozott vászon, fakeretben, jelzett, 61x76cm 2549552
10134
410
Jeney Jenő (1874-1942): Tengerparti akt. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. 68x84 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft