Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 239

Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm
10327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10328.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10329.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán Gyulai Amália gfnő felirattal. 46x57,5 cm
10330.

Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dublírozva, paszpartuban, üvegezett keretben 20x16 cm
10331.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38 cm.
10332.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
KAE jelzéssel: Liszt, Wagner, 2 db. Akvarell, tus, papír. cca 1900 Nagybánya. 8x9 cm
10333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
KAE jelzéssel: 3 db kínai mintás levélpapír terv. Akvarell, tus, papír. cca 1900-1910 Nagybánya. 19x15 cm
10334.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10335.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10336.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm
10337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm
10338.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft