Üvegtárgyak Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507771
11929
409
Glass-objects
2 db régi üveg: Gschwindt konzervgyár, Vitapric 2519968
11930
409
Glass-objects
6 db Kecskeméti Hirös pálinkás pohár 15,5 cm eredeti dobozában 2501266
11931
409
Glass-objects
Kék ólomkristály váza, apró csorbákkal, m: 16 cm 2501268
11932
409
3400
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza, apró kopással, m: 24 cm 2407226
11933
409
Glass-objects
Üveg mókus, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1976571
11934
409
Glass-objects
Tejüveg konyhai lámpabura, felső peremén apró csorbákkal, d:24 cm 2539009
11935
409
Glass-objects
Bohémia kristály váza. Matricával jelzett hibátlan. 16 cm 2506595
11936
409
Glass-objects
Bohemia kis üvegváza és tálka, aranyozott, plasztikus virágos díszítéssel. Anyagában színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 10 cm 2461808
11937
409
Glass-objects
Üveg palack, kézzel festett virágos díszítéssel, dugó nélkül, kis kopással, m: 25,5 cm 2466045
11938
409
Glass-objects
Virágmintás kék üveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2515768
11939
409
Glass-objects
Váza. Formába öntött, snyagában színezett, lila dupla nyakú. m: 29 cm 2519979
11940
409
Glass-objects
Borostyán sárga 6 személyes üveg kompótos készlet. 6+1 db. d:11 cm, 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft