Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-mokkas-keszlet-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal~II2534934
2534934
11617
409
30000
Leírás: Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
: tm