Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-okorver-mazas-repesztett-mazas-porcelan-vaza-jelzett-serult-m-19-cm~II2532800
2532800
11646
409
Leírás: Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült, m: 19 cm
: karap_norbert