26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm és bonbonniere, matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm, váza m: 20cm.