Herendi Tertia nagyméretű amazon, Lőte Éva tervei alapján készült, színesen festett porcelán figura. Jelzett. Kopásnyomokkal, apró gyári mázhibával. m: 41 cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)