Herendi 1941 virág mintás nagy méretű fedeles cukortartó, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-1941-virag-mintas-nagy-meretu-fedeles-cukortarto-jelzett-kopasnyomokkal-madar-cso~II2523939
2523939
11577
409
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Herendi 1941 virág mintás nagy méretű fedeles cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, madár csőrén lepattanás. M: 11 cm, d: 12cm
: karap_norbert