Britannia porcelan Austria Karlsbad zenészt ábrázoló porcelán tányér.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Britannia-porcelan-Austria-Karlsbad-zeneszt-abrazolo-porcelan-tanyer-Matricas-jelzett-kop~II2535002
2535002
11810
409
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Britannia porcelan Austria Karlsbad zenészt ábrázoló porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
: karap_norbert