Bavaria porcelán teás kanna. ezüst mázzal, kopott. Jelzett. 27x18 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bavaria-porcelan-teas-kanna-ezust-mazzal-kopott-Jelzett-27x18-cm~II2543407
2543407
11822
409
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Bavaria porcelán teás kanna. ezüst mázzal, kopott. Jelzett. 27x18 cm
: nagy_andras