Aquicum porcelán dáma figurás kínáló. Matricás, jelzett, kopott. 8x10... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquicum-porcelan-dama-figuras-kinalo-Matricas-jelzett-kopott-8x10-cm~II2538756
2538756
11691
409
Leírás: Aquicum porcelán dáma figurás kínáló. Matricás, jelzett, kopott. 8x10 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: