2 db Zsolnay porcelán tálka, ovális alakú, virág illetve pillangó mint... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-Zsolnay-porcelan-talka-ovalis-alaku-virag-illetve-pillango-mintas-kezzel-festett-je~II2534914
2534914
11620
409
Leírás: 2 db Zsolnay porcelán tálka, ovális alakú, virág illetve pillangó mintás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:11 cm
: karap_norbert