Péter Ferenc: retró színes mázakkal festett kerámiatálka, jelzett, apr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Peter-Ferenc-retro-szines-mazakkal-festett-keramiatalka-jelzett-apro-kopasokkal-m-5-5-c~II2491085
2491085
11406
409
Art-ceramics
Leírás: Péter Ferenc: retró színes mázakkal festett kerámiatálka, jelzett, apró kopásokkal. m: 5,5 cm, d: 16x9
: karap_norbert