Hunyadi János. Karcagi kerámia fali dísz. Mázas kerámia. Matricával je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Hunyadi-Janos-Karcagi-keramia-fali-disz-Mazas-keramia-Matricaval-jelzett-Hibatlan-13x17-~II2494881
2494881
11452
409
Art-ceramics
Leírás: Hunyadi János. Karcagi kerámia fali dísz. Mázas kerámia. Matricával jelzett. Hibátlan. 13x17 cm
: karap_norbert