Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 452
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543849
30533
409
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" T:BU Adamo EM75 2540349
30534
409
Numizmatika
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM75 2534238
30535
409
Numizmatika
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" kék műbőr tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM75 2532815
30536
409
Numizmatika
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM75 2539686
30537
409
Numizmatika
1983. 100Ft Cu-Ni-Zn "Széchenyi István" (2x) T:BU,1 (eredetileg PP) Adamo EM74 2540377
30538
409
Numizmatika
1983. 100Ft Cu-Ni "FAO - Több gabonát a világnak" bordó műbőr tokban, tanúsítvánnyal + 1985. 20Ft Cu-Ni "FAO" + 100Ft Cu-Ni "FAO" T:BU,1-, 1- (PP) Adamo EM72, EM80, EM81 2540160
30539
409
4600
Numizmatika
1983. 100Ft alpakka "Simon Bolivár" + 1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" + 1983. 100Ft alpakka "Czóbel Béla" + 1984. 100Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti műbőr tokban (egyik sérült), tanúsítvánnyal T:BU,PP Adamo EM73,EM74,EM75,EM78 2144264
30540
409
Numizmatika
1984. 10f Al T:1- lapkavég
Adamo F3.2 2308533
30541
409
Numizmatika
1984. 10f Al technológiai hibás veret (anyagfölösleg a 8-as számjegyben) T:2,2-
Adamo F3.2 2439768
30542
409
38000
Numizmatika
1984. 20Ft Cu-Ni "FAO III." jelzett próbaveret T:BU ujjlenyomat Hungary 1984. 20 Forint "FAO III." marked trial strike C:BU fingerprint Adamo EM80 2439760
30543
409
38000
Numizmatika
1984. 100Ft Cu-Ni "FAO III." jelzett próbaveret T:BU ujjlenyomat Hungary 1984. 100 Forint "FAO III." marked trial strike C:BU fingerprint Adamo EM81 2539690
30544
409
Numizmatika
1984. 20Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T:1 (eredetileg PP)
Adamo EM80, EM81 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft