Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 201

Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a Béke - Barátság (132x63mm) T:2
30853.

Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a "Béke - Barátság" (132x63mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Búza Barna (1910-2010) DN A környezetvédelem, környezetalakítás támogatásáért - A Hazafias Népfront Országos Titkársága Széchenyi István portréjával ellátott, egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon gravírozott 189 sorszámmal, eredeti tokban (101mm) T:1-
30854.

Búza Barna (1910-2010) DN "A környezetvédelem, környezetalakítás támogatásáért - A Hazafias Népfront Országos Titkársága" Széchenyi István portréjával ellátott, egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon gravírozott "189" sorszámmal, eredeti tokban (101mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Czinder Antal (1937-) 1978. Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978 kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2
30855.

Czinder Antal (1937-) 1978. "Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978" kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
30856.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Páva Br emlékplakett, peremén 6. sorszám (~57mm) T:2
30857.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Andreas Bóna egyoldalas Br emlékplakett, peremén 5 sorszám (96mm) T:2
30858.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Andreas Bóna" egyoldalas Br emlékplakett, peremén "5" sorszám (96mm) T:2

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Csucs Viktória (1934-) 1973. Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30859.

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csucs Viktória (1934-) DN Kiskunhalas - Csipkeház Br emlékérem előlapi nagymintája (151mm) T:1-
30860.

Csucs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" Br emlékérem előlapi nagymintája (151mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Edvi Illés György (1911-) 1942. Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950 Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
30861.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30862.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1990. Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója Br emlékérem T:1 Adamo ZE8a
30863.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" Br emlékérem T:1 Adamo ZE8a

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Ag emlékérem peremen SZG jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38
30864.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft