https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 55

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria(?) DN Giuseppe Verdi egyoldalas bronz plakett. Szign: Franz Stiasny (65x49mm) T:2 ph. Austria(?) ND Giuseppe Verdi one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (65x49mm) C:XF edge error
31773.

Ausztria(?) DN "Giuseppe Verdi" egyoldalas bronz plakett. Szign: Franz Stiasny (65x49mm) T:2 ph. Austria(?) ND "Giuseppe Verdi" one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (65x49mm) C:XF edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
8
Ausztria(?) DN Franz Liszt egyoldalas bronz plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54mm) T:2 karc, ph. Austria(?) ND Franz Liszt one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x54mm) C:XF edge error
31774.

Ausztria(?) DN "Franz Liszt" egyoldalas bronz plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54mm) T:2 karc, ph. Austria(?) ND "Franz Liszt" one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x54mm) C:XF edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
4
Ausztria DN Erzsébet és I. Ferenc József, a császári pár jelzett Ag emlékérem (8,67g/0.999/30mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Austria ND Elisabeth and Franz Joseph I, the imperial couple hallmarked Ag commemorative medallion (8,67g/0.999/30mm) C:AU (PP) fingerprint
31775.

Ausztria DN "Erzsébet és I. Ferenc József, a császári pár" jelzett Ag emlékérem (8,67g/0.999/30mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Austria ND "Elisabeth and Franz Joseph I, the imperial couple" hallmarked Ag commemorative medallion (8,67g/0.999/30mm) C:AU (PP) fingerprint

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
8
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
31776.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztrália 1988. Australian Bicentenary 1788-1988 / Celebration of a Nation (Az ausztrál gyarmat megalapításának 200. évfordulójára) aranyozott bronz emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Australia 1988. Australian Bicentenary 1788-1988 / Celebration of a Nation gilt bronze commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC
31777.

Ausztrália 1988. "Australian Bicentenary 1788-1988 / Celebration of a Nation (Az ausztrál gyarmat megalapításának 200. évfordulójára)" aranyozott bronz emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Australia 1988. "Australian Bicentenary 1788-1988 / Celebration of a Nation" gilt bronze commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium ~1900. Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. Société Bruxelloise dOrnithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition. Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF
31778.

Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1979. Lahti 1905-1980 Br emlékérem sérült, eredeti tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1979. Lahti 1905-1980 Br commemorative medallion in damaged, original case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU
31779.

Finnország 1979. "Lahti 1905-1980" Br emlékérem sérült, eredeti tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1979. "Lahti 1905-1980" Br commemorative medallion in damaged, original case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1844. Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret BOVY szignó HR jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert double-sided Br medallion, hallmarked restrike with BOVY signature and with HR mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC
31780.

Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided Br medallion, hallmarked restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1889. Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemakers from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889 silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating
31781.

Franciaország 1889. "Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. "Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemaker's from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889" silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország DN Vouziers-i Mezőgazdasági Kiállítás kétoldalas, bronz emlékérem, füllel (56mm) T:1-,2 France ND COMICE AGRICOLE DE LARROND DE VOUZIERS (ARDENNES) double-sided bronze commemorative medallion with ear (56mm) C:AU,XF
31782.

Franciaország DN "Vouziers-i Mezőgazdasági Kiállítás" kétoldalas, bronz emlékérem, füllel (56mm) T:1-,2 France ND "COMICE AGRICOLE DE L'ARROND DE VOUZIERS (ARDENNES)" double-sided bronze commemorative medallion with ear (56mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1861. III. Vilmos / Az 1861-es árvíz Br emlékérem. Szign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) T:1- kis patina / Netherlands 1861. Willem III / Flood of 1861 Br commemorative medallion. WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN / ORANJE EN NEDERLAND BIJ DEN WATERSNOOD 1861. Sign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) C:AU small patina
31783.

Hollandia 1861. "III. Vilmos / Az 1861-es árvíz" Br emlékérem. Szign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) T:1- kis patina / Netherlands 1861. "Willem III / Flood of 1861" Br commemorative medallion. "WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN / ORANJE EN NEDERLAND BIJ DEN WATERSNOOD 1861". Sign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) C:AU small patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1862. Ary Scheffer dordrechti szobrának felavatására peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) T:1- / Netherlands 1862. Inauguration of Ary Scheffers Statue in Dordrecht Br commemorative medallion with hallmark on the edge. ARY SCHEFFER GEB. TE DORDRECHT 17 FEB 1795 OVERLEDEN TE ARGENTUIL 15 JUN. 1858. / STANDBEELD ONTHULD TE DORDRECHT, DEN 8 MEI 1862. Sign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) C:AU
31784.

Hollandia 1862. "Ary Scheffer dordrechti szobrának felavatására" peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) T:1- / Netherlands 1862. "Inauguration of Ary Scheffer's Statue in Dordrecht" Br commemorative medallion with hallmark on the edge. "ARY SCHEFFER GEB. TE DORDRECHT 17 FEB 1795 OVERLEDEN TE ARGENTUIL 15 JUN. 1858. / STANDBEELD ONTHULD TE DORDRECHT, DEN 8 MEI 1862." Sign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz