Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 121

Egyenlítői-Guinea 1994. 1000Fr Cu-Ni Dali multicolor, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP Equatorial Guines 1994. 1000 Francs Cu-Ni Dali multicolor, in envelope with stamp and cancellation, with German language description C:PP
30083.

Egyenlítői-Guinea 1994. 1000Fr Cu-Ni "Dali" multicolor, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP Equatorial Guines 1994. 1000 Francs Cu-Ni "Dali" multicolor, in envelope with stamp and cancellation, with German language description C:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Finnország / Aland 1986. 20p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Finland / Aland 1986. 20 Penniä in envelope with stamp and cancellation C:UNC
30084.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gibraltár 1980. 1C Nelson admirális halálának 175. évfordulója érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű ismertetővel T:1  Gibraltar 1980. 1 Crown 175th year of death - Admiral Nelson in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30085.

Gibraltár 1980. 1C "Nelson admirális halálának 175. évfordulója" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű ismertetővel T:1 Gibraltar 1980. 1 Crown "175th year of death - Admiral Nelson" in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Grönland, benne Dánia 1987. 25ö felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Greenland with Denmark 1987. 25 Öre coin in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30086.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollandia 1994. 5E Karácsony Cu-Ni karácsonyi üdvözlőlapon T:PP Netherlands 1994. 5 Ecu Cu-Ni in greetings card C:PP
30087.

Hollandia 1994. 5E "Karácsony" Cu-Ni karácsonyi üdvözlőlapon T:PP Netherlands 1994. 5 Ecu Cu-Ni in greetings card C:PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hollandia 1990. 2 1/2E részben aranyozott Cu-Ni Ezüstlakodalom érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:PP Netherlands 1990. 2 1/2 Ecu partially gilt Cu-Ni Silver wedding in envelope with stamps and cancellations C:PP  Krause X# 36
30088.

Hollandia 1990. 2 1/2E részben aranyozott Cu-Ni "Ezüstlakodalom" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:PP Netherlands 1990. 2 1/2 Ecu partially gilt Cu-Ni "Silver wedding" in envelope with stamps and cancellations C:PP Krause X# 36

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
India 1974. 10p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 India 1974. 10 Paise in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30089.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kongó 1995. 100Fr Cu-Ni Junkers JU52 multicolor, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Congo 1995. 100 Francs Cu-Ni Junkers JU52 multicolor, in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30090.

Kongó 1995. 100Fr Cu-Ni "Junkers JU52" multicolor, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Congo 1995. 100 Francs Cu-Ni "Junkers JU52" multicolor, in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Laosz 1988. 10K Cu-Ni borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Lao 1988. 10 Kip Cu-Ni Five-masted Clipper in envelope with stamp and cancellation and german-language description C:UNC
30091.

Laosz 1988. 10K Cu-Ni borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Lao 1988. 10 Kip Cu-Ni "Five-masted Clipper" in envelope with stamp and cancellation and german-language description C:UNC

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Liechtenstein 1981. Gutenberg kastély jelzett Ag emlékérem érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP hátlapon halvány patina  Liechtenstein 1981. Schloss Gutenberg hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope, with stamp and cancellation (0.999) C:PP with faint patina on reverse
30092.

Liechtenstein 1981. "Gutenberg kastély" jelzett Ag emlékérem érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP hátlapon halvány patina Liechtenstein 1981. "Schloss Gutenberg" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope, with stamp and cancellation (0.999) C:PP with faint patina on reverse

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Liechtenstein 1982. 10. liechtensteini bélyegkiállítás Vaduzban ezüstpatinázott fém emlékérem felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1 Liechtenstein 1982. 10. Liechtensteinische Briefmarken Ausstellung, Vaduz silver patinated metal medallion in envelope with stamp C:UNC
30093.

Liechtenstein 1982. "10. liechtensteini bélyegkiállítás Vaduzban" ezüstpatinázott fém emlékérem felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1 Liechtenstein 1982. "10. Liechtensteinische Briefmarken Ausstellung, Vaduz" silver patinated metal medallion in envelope with stamp C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Liechtenstein 1985. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1985. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30094.

Liechtenstein 1985. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1985. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft