Ezüst (Ag) ovális képkeret, jelzett, kopott, 18,5x15cm, nettó: 60g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-ovalis-kepkeret-jelzett-kopott-18-5x15cm-netto-60g~II2523937
2523937
19191
409
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) ovális képkeret, jelzett, kopott, 18,5x15cm, nettó: 60g
: karap_norbert