Ezüst (Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-nyaklanc-aranyozott-ezustAg-koves-medallal-jelzett-h-43-cm-brutto-9-75-g~II2533770
2533770
19027
409
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 43 cm, bruttó: 9,75 g
: karap_norbert