Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-evoeszkoz-keszlet-6-szemelyes-komplett-diszbozban-mely-kisse-elvetemedett-ossz~II2483802
2483802
19003
409
160000
Jewellery
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Leírás: Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely kissé elvetemedett, összesen 25 db, jelzett, mesterjegyes, Nettó 1037 g + kések
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: