Ezüst (Ag) Art Deco fűszertartó üvegbetéttel és kiskanállal. Jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-Art-Deco-fuszertarto-uvegbetettel-es-kiskanallal-Jelzett-kopott-d-8cm-netto~II2543303
2543303
19188
409
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) Art Deco fűszertartó üvegbetéttel és kiskanállal. Jelzett, kopott, d: 8cm, nettó: 42g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: