Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2533452
19168
409
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 11 cm, nettó: 15 g 2541587
19169
409
Jewellery
Ezüst (Ag) habos kanál. Rózsás díszítéssel. Jelzett 21,5 g 13 cm 2533672
19170
409
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) gömbös fülbevalópár, jelzett, nettó: 6,78 g 2533686
19171
409
Jewellery
Ezüst (Ag) csepp alakú, kék köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 5,16 g 2533522
19172
409
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű Bulgari jelzéssel, méret: 53, bruttó: 3,97 g 2532503
19173
409
Jewellery
Ezüst (Ag) MEDANA zsebóra, tisztításra szorul, jár, jelzett, kopott, d:35mm, bruttó: 23 g 2541558
19174
409
Jewellery
Ezüst (Ag) és kristály késbak, Anglia Chester, 1929, .William Vale & Sons. Jelzett, hibátlan. 1 db 7,5 cm 2535134
19175
409
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) teás kanál, 6 db, jelzett, h: 15 cm, nettó: 176 g 2535130
19176
409
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás csésze porcelánbetéttel és mokkás kanál, jelzett, m: 5 cm, h: 10,5 cm, bruttó: 83,19 g 2533112
19177
409
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű kacsacomb fogó, jelzett, kopott, bruttó: 165g, h: 21cm 2534931
19178
409
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes evőeszközök és 1 db alpakka késbak, részben jelzett, bruttó: 327g 2535142
19179
409
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles tálka, 2 db, jelzett, az egyik súlyozott, 16×13,5 és 16,5×11 cm, bruttó: 141,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft