Térképek

Tételek száma: 94

cca 1960 3 db várostérkép: Szeged, Sopron, Pápa 24x34 cm
14268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1860 Hessen térképe, tervezte: és rajzolta Major Radefeld, kézzel színezett metszet, Bibliographisches Institut Hildburghausen metszése, nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben. 25x19 cm / map of Hessen, hand-coloured, framed
14269.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo DelIsle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo DelIsle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm
14270.

cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1972 Általános terv és környezetvázlat (Bp., XIII. ker.), nagyméretű térkép, 1 : 20.000, hajtva, 118x83 cm
14271.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1963 Kínai katonai térkép, 1948-1949 (kínai polgárháború időszaka), 1 : 650.000, hajtva, jó állapotban, 76x54 cm / Chinese military map, 1948-1949 (civil war period), good condition, 76x54 cm
14272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1925 Cegléd sz. királyi város térképe . dr. Kádár Antal. Kissé gyűrött. 63x46 cm
14273.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1860 Nagytétény és Diósd közötti katonai lőtér térképe, kézzel színezett 63x35 cm
14274.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
7 db domború műanyag szemléltető térkép (Ausztria, Mátra, Dunazug, Európa, Balaton felvidék stb.), vegyes méretben, közte sérült
14275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes térkép tétel, 70 db, ( Magyarország földtani térképe, Párizs, Pannónia stb.) a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
14276.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes vármegye térkép tétel, 21 db, ( Veszprém, Zólyom, Temes, Ugocsa stb.) a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
14277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft