Reklám

Tételek száma: 156

cca. 25 db fém reklámdoboz, (Pörkölt kávé, Bajtárs, Pest szivarka stb.) Kopott, sérülésekkel. Vegyes méretben.
13958.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes reklámdobozok, kopott, rozsdás, (Caola, Nivea, Verseny cipőpaszta, pipadohány, stb) Vegyes méretben.
13959.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db süteményes fém doboz. 15 cm
13960.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6 db Unicumos fém italos doboz.
13961.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Plochinger sör modern fém reklám tábla. 40x32 cm
13962.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Julius Meinl óriás és közepes méretű fém teás doboz. 17x39x22 cm
13963.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Air India reklám figura cca 1970 Műanyag. / Air India figurine from the 70s. 10 cm
13964.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db Szamos marcipán fém doboz. d: 20 cm
13965.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Unicum Next illusztrált reklám tábla, könnyűfém keretben, plexiüveg mögött, jó állapotban, 66x46 cm
13966.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Százszorszép Budapesti keksz és ostyagyár Bonbon, kartondoboz, sérült. 15x11x5cm
13967.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Retró konyakmeggyes karton doboz, benne vegyes gombokkal. 14x9x4cm
13968.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1983 Százszorszép Budapesti keksz és ostyagyár Bonbon, kartondoboz, sérült. 15x11x5cm
13969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft