Plakát

Tételek száma: 89

cca 1920-1930 Bortnyik Sándor (1893 - 1976): Ilyen arányú a szénmegtakarítás ha Perpetuum folytonégő kályhával füt, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár, villamosplakát, Bp., Hamburger és Birkholz Rt., a szélein két lyukkal, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 24x18 cm. Rendkívül ritka!
14909.

cca 1920-1930 Bortnyik Sándor (1893 - 1976): "Ilyen arányú a szénmegtakarítás ha Perpetuum folytonégő kályhával füt", Budapest-Salgótarjáni Gépgyár, villamosplakát, Bp., Hamburger és Birkholz Rt., a szélein két lyukkal, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 24x18 cm. Rendkívül ritka!

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
29
cca 1940 Munkaszolgálat, országépítés. Propaganda plakát terv Nagy-Magyarország térképpel. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Sérült (törésnyomokkal). 63x47 cm.
14910.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11
Magyar Rádió Hét. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Plakát terv, irredenta Nagy-Magyarország térképpel, 1930-40 körül. Kissé sérült a lap szélén. 30x21 cm.
14911.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Jöjjön elsején! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Páger Antal, Turay Ida, Jávor Pál és mások szereplésével. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Békeffy és Stella vígjátéka nyomán. Litográfia, papír. Kellner Márkus Bp. Objectiv Film, Mesterfilm Produkció. Lap bal felén kisebb hiányokkal, hajtásnyomokkal, lap széle helyenként kissé foltos. 95×31 cm
14912.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Csere-bere! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bordy Bella, Latabár Kálmán, Szilassy Kálmán és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Bp. MFI kölcsönző osztálya. Lap sarkaiban és szélein kisebb, sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal. 95×31 cm
14913.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Vihar Lisszabon felett (Storm over Lisbon). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Vera Ralston, Richard Arlen, Erich von Stroheim és mások szereplésével. Litográfia, papír. Gáti Litográfia Bp. Lap szélein szakadásokkal, lap alja kissé gyűrött. 84×28 cm / Hungarian vintage film poster, lithography on paper, with tears on the edges, 84×28 cm
14914.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Börtsök László (?-?): Szatmár, a Nemzetközi Vásárra jövő erdélyiek tiszteletére május 7.-én rendezi legközelebbi előadóestjét (...), 1932. Plakátterv. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Jelzett. Sérült, lap széle hiányos. 70×50 cm
14915.

Börtsök László (?-?): "Szatmár, a Nemzetközi Vásárra jövő erdélyiek tiszteletére május 7.-én rendezi legközelebbi előadóestjét (...)", 1932. Plakátterv. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Jelzett. Sérült, lap széle hiányos. 70×50 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Géza jelzéssel: Mein plakátterv, hajtott, gyűrött, szakadással, 56×36 cm
14916.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Tedesco Anna (1903-1969): Végy takarékbélyeget, válts betétkönyvet plakát, szakadással, ragasztott, hajtott, 83×59 cm
14917.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
1959 Szocreál falvédő a lottózás népszerűsítéséért, a szelvényfeldolgozás lépéseinek bemutatásával, Pál György (1906-1986) alkotása, hajtva, de szép állapotban, 68×48 cm
14918.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1930 Erika tésztás húsleves, reklámplakát, Marics Zoltán grafikája, hajtott, de szép állapotban, ritka, 44×30,5 cm
14919.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1989 Független Adó, Palermó Boogie Gang zenekarok fellépése a budapesti Fekete Lyuk alternatív zenei klubban, műsorplakát, Botka Tibor grafikája, szép állapotban, 41×29,5 cm
14920.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft