Nyomtatványok Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2098900
14739
409
Printed Materials
1957 Északmagyarország XIII. évf. 297. szám., 1957. dec. 19. MSZMP Borsod Megyei Bizottságának lapja. Benne NATO hírekkel. Miskolc, Borsodmegyei Nyomda, szakadt, 6 p. 2098890
14740
409
Printed Materials
1957 Északmagyarország XIII. évf. 298. szám., 1957. dec. 20. MSZMP Borsod Megyei Bizottságának lapja. Benne "béke hírekkel." Miskolc, Borsodmegyei Nyomda, 6 p. 2533637
14741
409
Printed Materials
1957. 8 klf használatlan budapesti rézkarc üdvözlőkártya 2542254
14742
409
Printed Materials
1957 Film, Színház, Muzsika. I. évf. 1. sz. Szerk.: Fejér István. Bp., Zrínyi, 39 p. Szakadt, kopott borítóval. 2539532
14743
409
Printed Materials
1957 Éva, a Nők Lapja divatmagazinja, 1957 nyár-ősz. Bp., Hírlapkiadó Vállalat, 36 p., gazdag képanyaggal illusztrálva, sérült borítóval 2539540
14744
409
Printed Materials
1958 Divat és textil VIII. évf., 1958. okt. Pozsony (Bratislava), Csehszlovákiai Nők Bizottsága. Gazdag képanyaggal illusztrálva, sérült borítóval. 2539519
14745
409
Printed Materials
cca 1958 Nyári divatmagazin. Bp., Hírlapkiadó Vállalat, 36 p., gazdag képanyaggal illusztrálva 2536204
14746
409
Printed Materials
cca 1959 Povárny Jenő, Szalai Vilmos: Angyalföld 1919. Kommunista propaganda kiadvány. Bp., Révai-ny., 24 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. 2500122
14747
409
Printed Materials
1959 Luftschraube AW-50, Betriebsanweisung und Wartungvorschrift, 52p 2536132
14748
409
Printed Materials
1960 Róma az olimpia évében, IBUSZ utazási ismertető, tájékoztató füzet, 68 p., tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval 2538396
14749
409
Printed Materials
cca 1960 A motorkerékpár felépítése Pannónia 32 tábla 2483857
14750
409
Printed Materials
cca 1960 Schwerin 12 fotót tartalmazó füzet Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft