Nyomtatványok

Tételek száma: 398

1940 Dante kiadó őszi és karácsonyi újdonságai, árjegyzék. Illusztrált, tűzött papírkötés.
14691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940 Verordnung zum Schutz der Metallspende des deutschen Volkes vom 29. März 1940. Náci propaganda hirdetmény-plakát. Sérült, szakadt, hiányos, hajtásnyommal. 94x64 cm / Nazi propaganda poster on paper. Damaged. 94x64 cm
14692.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1940-1950 5 db elsőáldozási és bérmálási emléklap
14693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Rom Landau: Krishnamurti Carmelben. hn., ény., nyn., foltos, kissé szakadt borítóval, 20 p.   Dzsiddu Krishnamurti (1895-1986) indiai filozófus, író, teozófus és spirituális tanító.
14694.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1940 Krishnamurti norvégiai beszédei. Kiadja: a The Star Publishing Trust magyarországi képviselője: Hild Károlyné. Bp., én.,Stachora-ny., részben kissé elvált a borítótól, 48 p.  Dzsiddu Krishnamurti (1895-1986) indiai filozófus, író, teozófus és spirituális tanító.
14695.

cca 1940 Krishnamurti norvégiai beszédei. Kiadja: a "The Star Publishing Trust" magyarországi képviselője: Hild Károlyné. Bp., én.,Stachora-ny., részben kissé elvált a borítótól, 48 p. Dzsiddu Krishnamurti (1895-1986) indiai filozófus, író, teozófus és spirituális tanító.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1940 Bp., Nemzeti Művészi Fényképkiállítás és Vetített Színes Fényképverseny Petzval József emlékére, 19p
14696.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Meinl Gyula háztartási tanácsadó receptek. 4 p szakadozott
14697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1941 Palics - visszatért a Délvidék gyöngye, utazási prospektus, foltos
14698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., Hornyánszky. Borító nélkül
14699.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1941 Uj Magyarság évkönyve. 1941. Szerk.: Radnai Endre, és Dékány András. A borító illusztrációja Jeges Ernő (1898-1956) munkája. Bp., 1940., Stádium. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel. Előfizetői tiszteletpéldány.
14700.

1941 Uj Magyarság évkönyve. 1941. Szerk.: Radnai Endre, és Dékány András. A borító illusztrációja Jeges Ernő (1898-1956) munkája. Bp., 1940., Stádium. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel. "Előfizetői tiszteletpéldány."

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
26
Vörös Géza (1897-1957): Horthy Miklós kormányzó lóverseny-pályán, tisztek és más urak társaságában, 1941. Fekete-fehér nyomat, szélein kis sérülésekkel, feltekerve, 66x37 cm
14701.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18
1941 Budapest Calenderier pour lannee 1941. Edition du Bureau Muncipial de Tourisme de Budapest. Bp., 1940.,Bureau Muncipial de Tourisme, 54+2 sztl. lev.  Berkovits Mária, Csillag Boriska, Dulovits Jenő, Csörgeő Tibor, Forgách Csaba, Járai Rudolf, Kozák Lajos, Oláh Dezső, Szendrő István, Szöllősy Kálmán, Wallner Viktor, Vadas Ernő budapesti, és magyarországi helyszíneket ábrázoló művészi fotóival. Francia nyelven. Félvászonkötésben, spirálfűzött lapokkal, szép állapotban.
14702.

1941 Budapest Calenderier pour l'annee 1941. Edition du Bureau Muncipial de Tourisme de Budapest. Bp., 1940.,Bureau Muncipial de Tourisme, 54+2 sztl. lev. Berkovits Mária, Csillag Boriska, Dulovits Jenő, Csörgeő Tibor, Forgách Csaba, Járai Rudolf, Kozák Lajos, Oláh Dezső, Szendrő István, Szöllősy Kálmán, Wallner Viktor, Vadas Ernő budapesti, és magyarországi helyszíneket ábrázoló művészi fotóival. Francia nyelven. Félvászonkötésben, spirálfűzött lapokkal, szép állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft