Nyomtatványok

Tételek száma: 398

1933-1934 Muskátli, magyar kézimunka újság 7 db száma. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, mellékletekkel (hímzésminták). Nagyrészt sérült, szétvált állapotban.
14655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1933 Zeppelin-Weltfahrten. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 Graf Zeppelin 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 képpel. Komplett album. Kiadói harántalakú papírkötésben, kissé kopott borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, de alapvetően jó állapotban. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Complete cigarette card album, little bit worn cover, with pencil notes, but the other things are okay. In German language.
14656.

1933 Zeppelin-Weltfahrten. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 képpel. Komplett album. Kiadói harántalakú papírkötésben, kissé kopott borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, de alapvetően jó állapotban. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Complete cigarette card album, little bit worn cover, with pencil notes, but the other things are okay. In German language.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herczeg Ferenc válogatott munkáinak 4 kötete: A fehér páva; A híd; Árva László király; Mink és ők. Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 7., 10., 11. és 16. köt. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
14657.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1933-1938 A General Electric 2 db kiadványa, 8 p.+35 p., angol nyelven, az egyik fekete-fehér fotókkal illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
14658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1934-44 4 db filmmel kacsolatos magazin: Délibáb (2 db), Magyar Film, Film színház irodalom, részben sérült
14659.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1934 The Chicago Daily News Almanac and Year Book for 1934. With National Recovery Legislation. Edited by Claude O. Pike. Fiftieth Anniversary Edition. The Chicago Daily News Inc., 32+928 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, angol nyelven. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
14660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934 Lühnsdorff Károly (1893-1958): Kállay miklós politikus, későbbi miniszterelnök portréja. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, ismeretlen autográf aláírással, kissé foltos és sérült, 70×50 cm
14662.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1934 Magyarság hetilap 1934-es évfolyamának képes mellékletei egybekötve, 3.-51.sz., január 21.-december 30., kivágásokkal
14663.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1935 HAFA (Hatschek és Farkas Foto, Amatőrmozi, Optikai Szaküzlet) 73. számú 1935. évi árjegyzéke. Bp., Tolnai-ny., 127+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
14664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1935 Pesti Hírlap Vasárnapja 57. évf. 27-52. sz.,1935. júl. 7. - dec. 29. + A P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Egybekötve: félvászon-kötésben. Bp., Légrády. Rendkívül gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal, közte: Széchényi Zsigmond írásaival (8 rész, Hengergő Homok.) Benne Emlékezzünk Nagymagyarországról 1. részével, valamint a P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Félvászon-kötésben, egy lap hiánnyal (1935. dec. 8. (21/22.), egy lapon szakadással, a rejtvényeket ceruzával kitöltötték.
14665.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935 Ahol Jézus járt, kiadja: Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala, 20 db színes képpel illusztrált
14666.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft