1933-1934 Muskátli, magyar kézimunka újság 7 db száma. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, mellékletekkel (hímzésminták). Nagyrészt sérült, szétvált állapotban.
1933 Zeppelin-Weltfahrten. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 képpel. Komplett album. Kiadói harántalakú papírkötésben, kissé kopott borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, de alapvetően jó állapotban. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Complete cigarette card album, little bit worn cover, with pencil notes, but the other things are okay. In German language.
Herczeg Ferenc válogatott munkáinak 4 kötete: A fehér páva; A híd; Árva László király; Mink és ők. Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 7., 10., 11. és 16. köt. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1933-1938 A General Electric 2 db kiadványa, 8 p.+35 p., angol nyelven, az egyik fekete-fehér fotókkal illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1934 The Chicago Daily News Almanac and Year Book for 1934. With National Recovery Legislation. Edited by Claude O. Pike. Fiftieth Anniversary Edition. The Chicago Daily News Inc., 32+928 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, angol nyelven. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1934 Lühnsdorff Károly (1893-1958): Kállay miklós politikus, későbbi miniszterelnök portréja. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, ismeretlen autográf aláírással, kissé foltos és sérült, 70×50 cm
1935 HAFA (Hatschek és Farkas Foto, Amatőrmozi, Optikai Szaküzlet) 73. számú 1935. évi árjegyzéke. Bp., Tolnai-ny., 127+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
1935 Pesti Hírlap Vasárnapja 57. évf. 27-52. sz.,1935. júl. 7. - dec. 29. + A P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Egybekötve: félvászon-kötésben. Bp., Légrády. Rendkívül gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal, közte: Széchényi Zsigmond írásaival (8 rész, Hengergő Homok.) Benne Emlékezzünk Nagymagyarországról 1. részével, valamint a P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Félvászon-kötésben, egy lap hiánnyal (1935. dec. 8. (21/22.), egy lapon szakadással, a rejtvényeket ceruzával kitöltötték.