1 000 Ft
31
1863 Ifjuság Lapja I. évfolyam, 1-22. sz. Szerk.: Szabó Richárd. Pest, Emich Gusztáv, (8)+424 p. Számos fekete-fehér, fametszetű illusztrációval. Egybekötve, kopott, rossz állapotú félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel és hátsó kötéstáblával, egy lap hiányzik (327/328), a kiadvány a 166-167. oldalaknál szétvált, 4 helyen amatÅ‘r javÃtásokkal (162/163, 234/235, 410/411, 421/422-423/424), 3 lap kijár és sérült (415/416,417/418,423/424), a lapok foltosak, 22x17 cm.