Bolhapiac Tételek száma: 604
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2538188
12274
409
Flea Market
Barométer sas figurás art deco fém házban 18x12 cm 2538198
12275
409
3400
Flea Market
6 db benzines, gázos öngyújtó 2538193
12276
409
Flea Market
6 db antik szipka és pipa tok. Bőr, szövet, stb. 25 cm-ig 1976542
12277
409
Flea Market
Rozsdás öntöttvas szenes vasaló, m: 24 cm 2542583
12278
409
Flea Market
Erika írógép, jó állapotban, működik 2542693
12279
409
Flea Market
Szőlőmotívumos fém gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 2542729
12280
409
Flea Market
2542438
12281
409
900
Flea Market
Minőségi gyapjúkabát kigombolható gyapjú sállal, jó állapotban. Kb M-es méret 2503557
12282
409
26000
Flea Market
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában. 2186076
12283
409
7500
Flea Market
Kis méretű fa tulipános láda. Festett, kopott 17x15 cm 2223624
12284
409
4400
Flea Market
Őzbak trófea, 39,5x10,5 cm 2419425
12285
409
Flea Market
Nagyméretű, régi bőr bőrönd fém rátétekkel, működő zárral, kopottas, a belsején foltos, 64x42x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft