Könyvek: Vallás

Tételek száma: 41

Prohászka Ottokár: Utak és állomások. Utirajzok és naplók. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái XVI. köt. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Zakar András: A Sumér Hitvilág és a Biblia. Garfied N.J., 1973, Szatmári István (Turán Printing), 223 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés
17302.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990, Universum. Kiadói papírkötés, helyenként tollal írt megjegyzésekkel.
17304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17305.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Liebermann, Fr. Leop. Brun.: Institutiones Theologicae. Tomus I. Complectens Prolegomena nec non Theologiam Dogmaticam Generalem. Moguntiae, 1870, Sumptibus Francisci Kirchheim, 1 t. + XIX+513 p. Latin nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17306.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Olasz Ferenc: Passió. Bp., 2015. MMA. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17307.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
The Westminster dictionary of the Bible by John D. Davis. London, 1944. Collins. Kiadói vászonkötésben
17308.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp., 1943, Officina. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17309.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár, 2000,Gloria. Kiadói papírkötés.
17310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Titz Antal: Bibliai történetek. II. rész: Az Új-Szövetség törtéente. A középiskolák III. osztálya számára. Bp., 1911., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos.
17311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban, kissé kopott kiadói papírmappában.
17312.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft