15024.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Miskolc thjf. város cím- és lakjegyzéke. Hiteles adatok alapján összeállította a kiadó: Földes Lajos hírlapíró. I. évfolyam (!) 1929/30. Miskolc,1929,Miskolci Könyvnyomda Rt., IV+130+2 p. Korabeli reklámokkal. Az eredeti reklámos borítókat bekötötték. Átkötött kissé kopott modern félműbőr-kötés, 2 szakadt, 1 sérült és kissé hiányos lappal, foltos, intézményi bélyegzőkkel, tollas aláhúzásokkal.