15132.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
1937 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., VIII+821+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijár lappal.