3 800 Ft
10,27 EUR, 11,18 USD
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. III. köt. Bp., 1879., Knoll Károly, VII+429+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, vetemedett hátsó kötéstáblával, intézményi bélyegzőkkel.