8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Margherita Grassini Sarfatti: Mussolini élete. Előszóval ellátta: Benito Mussolini. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., (1927), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (Benito Mussolini arcképe, címkép) t.+286 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé kopott borítóval. A mű 1927-es kiadása szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.