Könyvek: Technika

Tételek száma: 23

Tabiczky Zoltánné: A Magyar Waggon és Gépgyár Története 1-2. köt. 1. köt.: 1896-1945. 2. köt.: 1946-1972. Győr, 1972-1977., Magyar Vagon és Gépgyár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet kiadói papír védőborítóban, foltos.
17237.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Anton Böttcher: Krane. I-II. Band. I. Textband. II. Tafelband. Ihr allgemeiner Aufbau nebst maschineller Ausrüstung, Eigenschaften ihrer Betriebsmittel, einschlägige Maschienn-Elemente und Trägerkonstruktionen. Ein Handbuch für Bureau, Betrieb und Studium von: - -. Unter Mitwirkung von G. Frasch. München-Berlin, 1906, R. Oldenbourg. Német nyelven. Szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült, volt könyvtári példány.
17238.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mosonyi, Emil: Water Power development. I.-II. Budapest 1957. MTA. Kiadói vászonkötésben Csak 1400 pld!
17239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17240.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zeiss Ikon készülékek és tartozékok ismertetője. 1931.  Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 88 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kopott, kissé foltos borítóval.
17242.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Jónás Pál: Kisfilmes fényképezés, Kun Miklós: A színes fényképezés ABC-je, GyulaI Ferenc: A fényképes ABC-je. Kissé sérült papírkötésben
17243.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zilahi Márton-Merényi Gábor: A fonás elmélete. Bp., 1951., Könnyűipari Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón: A Budapesti Műszaki Egyetem Rákosi Mátyás Elvtársnak felirattal, a címlap és az utolsó lap javított, intézményi bélyegzéssel. Megjelent 1700 példányban.
17245.

Zilahi Márton-Merényi Gábor: A fonás elmélete. Bp., 1951., Könnyűipari Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón: "A Budapesti Műszaki Egyetem Rákosi Mátyás Elvtársnak" felirattal, a címlap és az utolsó lap javított, intézményi bélyegzéssel. Megjelent 1700 példányban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. I. köt. Bp., 1903., Műszaki, 8+322+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, pár lapon bejelöléssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.
17247.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Várhegyi László: Wartburg 1,3. Tanácsok az autóhoz. Bp., 1981., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17248.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft