17378.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
A király meg a pacsirta. Grúz népmesék. Vál., ford., és az útószót írta: Istvánovits Márton. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1958, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.