Weöres Sándor: magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai Nyomda. 1340. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, belül a gerincnél részben szétvált, kötéstáblán sérülések, kopottas állapotban.